Niebo krzyczy i woła do nas coraz głośniej – zwłaszcza do nas Polaków, ale wydaje się, jakby większość tego głosu nie słyszała. Niebo daje nam niezwykłe znaki. Czy ty je widzisz?

            Pytasz jakie znaki? CUDA EUCHARYSTYCZNE!

            Analizując historię cudów eucharystycznych, wcześniej występowały one przede wszystkim we Francji, w Niemczech, we Włoszech, ogólnie często występowały w Zachodniej Europie, bo tam chrześcijaństwo było bardzo rozwinięte, jednak z czasem ludzie zaczęli od chrześcijaństwa odchodzić tłumacząc się, że trzeba być nowoczesnym, wobec czego sytuacja zrobiła się tam nieciekawa.

            Spójrzmy teraz na Polskę – sytuacja się powtarza. Chrześcijaństwo jest u nas dobrze rozwinięte, ale zmierzamy w stronę przepaści, w którą wpadł Zachód.

            W ostatnich latach były w naszym kraju 2 cuda eucharystyczne – w Sokółce i w Legnicy. Obecnie badany jest trzeci przypadek cudu eucharystycznego.

            Niebo wysyła do nas ostrzeżenia. Czy się obudzimy w porę? Czy wykorzystamy szansę, aby być iskrą, która rozpali cały świat i przygotuje go na ponowne przyjście Chrystusa? Czy nasz kraj zginie, a my razem z nim?

Ewelina Szot