Jak pracujesz na życie po życiu na Ziemi? Myślisz w ogóle o tym? Być może ubezpieczyłeś się tutaj w razie choroby, wypadku albo śmierci, a tam? Ubezpieczyłeś się u Pana Boga?

Pan Jezus powiedział:

Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się, i kradną. Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się, i nie kradną. Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje. 

Po tym życiu czeka nas wszystkich emerytura. Ale zależy od tego, jak żyjemy tu, na Ziemi. Jak postępujemy wobec drugiego człowieka, jaki mamy stosunek do Pana Boga, a także do siebie samego.

Jeśli będziesz pracował dla Pana Boga, czeka na ciebie Niebo. Ale jest jeszcze Czyściec i Piekło. One istnieją naprawdę i sam się na nie skazujesz, bo od twojego postępowania zależy, gdzie trafisz.

Pracuj zatem nad sobą byś trafił do Nieba. Pan Bóg bardzo chce twojej obecności u Jego boku. Pan Jezus umarł dla ciebie na krzyżu, bo cię kocha i chce być z tobą całą wieczność. Pokaż, że jesteś synem/córką Boga, a praca w Bożej rodzinnej firmie jest dla ciebie najważniejsza.

Ewelina Szot