Nauka z Aniołem Stróżem do egzaminu? Pomoc Anioła Stróża z trudnym projektem w pracy? Naprawa samochodu z Aniołem Stróżem albo przyrządzenie pysznego obiadu dla całej rodziny?

Zdajesz sobie sprawę, że zawsze przy tobie jest ktoś, kto bardzo chętnie pomoże ci z wszystkimi twoimi sprawami, tylko musisz go o to poprosić?

On dzień i noc czuwa nad tobą, nad twoim bezpieczeństwem. Anioł służąc Bogu, służy też nam, ludziom.

A my ludzie, czasem zapominamy albo nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak doskonały byt czuwa nad nami. Możemy go poprosić o pomoc w każdej trudnej sprawie. Możemy liczyć na jego pomoc począwszy od obudzenia nas na ważne spotkanie, poprzez wsparcie w trudnej rozmowie, kończąc na uratowaniu nas z niebezpiecznej sytuacji.

Mało tego, jeśli mamy z kimś konflikt, możemy prosić swojego Anioła Stróża, żeby porozmawiał z Aniołem Stróżem tej osoby o zażegnaniu sporu.

Korzystajmy i prośmy swojego Anioła Stróża o pomoc. On jest zawsze blisko każdego z nas. Twój Anioł Stróż wspiera twój duchowy rozwój, pomaga ci wzrastać duchowo, rozwijać się. Dba i pielęgnuje twoje dzieła, które służą dobru. Rozmawiaj z nim i proś go o pomoc. 

Ewelina Szot