Czy widzisz jakieś przeszkody na drodze prowadzącej do poznania Pana? Kto ci je tam postawił? Może ty sam?

A gdzie twoje zaangażowanie w poszukiwaniu Pana?

Pan chce widzieć wytrwałość w tobie. Pokaż, że byle problem nie jest dla ciebie problemem. Szukaj nowych rozwiązań, aby wejść w bliską relację z Panem.

Źle się czujesz i nie możesz iść na niedzielną mszę świętą? Obejrzyj transmisję online, a na mszę idź w tygodniu i przyjmij do swego serca Pana Jezusa.

Twoja parafia nie prowadzi transmisji online? Możesz obejrzeć mszę z dowolnego miejsca w Polsce. Poniżej podaję link do strony z wykazem mszy świętych:

https://msza-online.net/msze-swiete-na-zywo-po-polsku/

Wytrwałość w szukaniu Pana przejawia się też w chęci poznaniu Go poprzez czytanie różnych książek o charakterze chrześcijańskim w tym Pisma Świętego oraz gazet bądź stron internetowych poświęconych wierze. Pomocne są również filmy, filmiki czy też programy na temat religii.

Jakie jest zatem twoje zainteresowanie szukaniem Pana? Szukasz Go, czy za bardzo zająłeś się tym światem i przypodobaniem się mu, a o Jezusie chwilowo zapomniałeś? Czy przypomnisz sobie o Nim pod koniec życia? Tylko nie wiesz, kiedy ten koniec życia nastąpi, może jutro, jesteś na to gotowy???

Jezus cię szuka, jak zaginionej owcy z przypowieści. Pokaż, że tobie też zależy na tym, by Go szukać i znaleźć.

 

Ewelina Szot