Czy chcesz pracować dla Jezusa?

On zatrudni nieograniczoną liczbę pracowników. Nie musisz mieć szczególnych kwalifikacji. Jezus dopasuje ofertę pracy do twoich umiejętności. Weźmie pod uwagę twoje predyspozycje i cechy charakteru, i zaproponuje ci zajęcie zgodne z nimi.

Pewnie interesuje cię, co ty z tego będziesz miał? Otóż zapłata jest niewyobrażalna. Ale wynagrodzeniem za pracę nie jest ziemska waluta. Za pracę dla Jezusa nie otrzymasz pieniędzy. Otrzymasz nieograniczoną liczbę łask, spokój serca i życie wieczne u Jego boku.

W pracy dla Jezusa masz 100% ubezpieczenie. Jesteś objęty ubezpieczeniem na wypadek wszystkich okoliczności, które wydarzą się w twoim życiu. A nawet, gdyby pojawiły się niespodziewane zdarzenia, pokój, który będziesz miał w swoim sercu, pozwoli ci dostrzec w nich prawdziwe błogosławieństwo i naukę na przyszłość.

Po zakończonej pracy, gdy twoje życie tu na Ziemi się zakończy, przejdziesz na zasłużoną emeryturę. Będzie ona zależeć od tego, jak wykonywałeś swoją pracę. Czy to będzie niebo i przebywanie w bliskości Jezusa, zależy tylko od ciebie.

I nie ma tu żadnego przymusu. Wszystko opiera się na zasadzie jeśli chcesz, ale uwierz mi, WARTO!

Ewelina Szot