Jak wyobrażasz sobie spotkanie z królem?

Zapewne do takiego króla, który rządzi jakimś państwem na Ziemi ciężko się dostać. Pewnie trzeba się umawiać na długo wcześniej, nie możesz do niego przyjść w piżamie, bo obowiązuje określony strój i trzeba dobrze znać zasady savoir-vivre.

A do Króla Wszechświata, którym jest Jezus Chrystus nie musisz się umawiać na długo wcześniej. Jeśli tylko wyrazisz chęć zobaczenia się z Nim, to On przyjdzie do ciebie.

Zobacz, jaka to wspaniała informacja – sam Król Wszechświata - Jezus Chrystus, może do ciebie przyjść, jeśli tylko zechcesz Go przyjąć. I nie musisz ubierać specjalnych strojów, a także sprzątać całego domu. Ważne, żebyś posprzątał swoje serce – odrzucił wszelką złość, gniew i negatywne myślenie. Ono do niczego dobrego nie prowadzi, a do głowy wrzuca ci je Szatan – ojciec kłamstwa, bo chce cię odwieść od spotkania z Królem Wszechświata.

Pokaż, że nie możesz się doczekać spotkania z Jezusem. On chce byś był Jego rycerzem, świadczył o Nim w każdej chwili życia. Jezus chce zamieszkać w twoim sercu, zaproś Go do siebie.

Ewelina Szot