Popatrz na to zdjęcie i zastanów się, dlaczego dzieci takie są?

            Czy my dorośli, a zwłaszcza rodzice nie uczymy ich pewnych niechcianych zachowań, bo sami się tak zachowujemy względem innych?

            Dziecko jest świetnym odbiciem rodzica. Co mama i tata robią, dziecko będzie powtarzać. Zatem, gdy następnym razem twoje dziecko zachowa się źle, popatrz na siebie, bo to może ty mu dajesz taki przykład.

Ewelina Szot